Atgal skambutis
Užpildykite laukelį, kad sulauktumėte skambučio iš mūsų vadybininko.
Jūsų telefono numeris
ŠIAURĖS KIPRO MITŲDEMASKAVIMAS

ATSARGIAI! PERSKAIČIUS STRAIPSNĮ GALI IŠNYKTI VISI MITAI!

ŠIAURĖS KIPRO MITŲDEMASKAVIMAS
ATSARGIAI! PERSKAIČIUS STRAIPSNĮ GALI IŠNYKTI VISI MITAI!
Gyventi rojuje prie Viduržemio jūros – kiekvieno svajonė! Vis daugiau žmonių to siekia ir perka nekilnojamąjį turtą Šiaurės Kipre . Gyvenimas saloje tikrovės neišmanantiems žmonėms apipintas mitais. Baimė prarasti lėšas, kurios kaupiasi ilgą laiką, neleidžia mums pakeisti savo gyvenimo į gerąją pusę.

Atėjo laikas išsklaidyti visas abejones! DOM-INFO komanda surinko dažniausiai pasitaikančius melagingus faktus apie Šiaurės Kiprą.
Gyventi rojuje prie Viduržemio jūros – kiekvieno svajonė! Vis daugiau žmonių to siekia ir perka nekilnojamąjį turtą Šiaurės Kipre . Gyvenimas saloje tikrovės neišmanantiems žmonėms apipintas mitais. Baimė prarasti lėšas, kurios kaupiasi ilgą laiką, neleidžia mums pakeisti savo gyvenimo į gerąją pusę.

Atėjo laikas išsklaidyti visas abejones! DOM-INFO komanda surinko dažniausiai pasitaikančius melagingus faktus apie Šiaurės Kiprą.
TIKROVĖ: Susikrauti lagaminą ir nieko nepamiršti tikrai yra problema. Į Šiaurės Kipro teritoriją patekti paprasta: nėra jokių sunkumų ir jokių draudimų! Pirmas kelias – per Turkiją be vizų. Po atvykimo gaukite antspaudą užsienio pase. Iš Turkijos į Šiaurės Kiprą galite nuvykti lėktuvu arba keltu. Jei jūsų kelias eina per Pietų Kiprą, ir Jus ne ES pilietis jums reikia Šengeno arba išankstinės vizos, kurią iš anksto galite gauti Kipro konsulato svetainėje. ES piliečiams vizų nereikia! Įsigykite bilietą į Pietų Kiprą, skriskite į Larnakos oro uostą ir kirskite Šiaurės Kipro sieną autobusu arba išsinuomotu automobiliu. Nieko sudėtingo! Abiem atvejais Šiaurės Kipro teritorijoje galite būti 90 dienų. Tačiau laikas ant salos lekia greitai: 3 mėnesiai atrodo kaip 3 dienos. Norėdami likti saloje ilgiau – įsigykite nekilnojamąjį turtą ir prašykite leidimo gyventi!
MITAS Nr. 1: PATEKTI Į ŠIAURĖS KIPRĄ YRA PROBLEMINGAI
TIKROVĖ: Kodėl nieko? Šiaurės Kiprą oficialiai pripažįsta Turkija. Šiandien Kipras yra padalintas į dvi dalis – Pietinę ir Šiaurinę. Juos vienija viena pagrindinė savybė – tikrai «rojiškas» ir švelnus klimatas! Tačiau, skirtingai nei Pietų Kipre, Šiaurės Kipre svetingesni gyventojai, prieinamos kainos (nekilnojamas turtas kelis kartus pigesnis), turtingesnė flora ir fauna, daugiau smėlio paplūdimių, ir nuostabių istorinių paminklų. Vienintelis Šiaurės Kipro statuso trūkumas yra tiesioginių skrydžių trūkumas (į Šiaurės Kiprą galite patekti tik per Turkiją arba Pietų Kiprą). Tačiau ši «smulkmena» netrukdo nei turistams, nei Šiaurės Kipro gyventojams!
MITAS Nr. 2: ŠIAURĖS KIPRAS YRA NIEKO NEPRIPAŽINTA TERITORIJA
TIKROVĖ: Nekilnojamas turtas Pietų Kipre kelis kartus brangesnis. Limasolyje arba Pafose buto prie jūros kainos prasideda nuo 150 tūkstančių eurų. Šiaurės Kipre nekilnojamojo turto kaina yra mažesnė: čia galite nusipirkti butų nuo 35 tūkstančių eurų, penthouses – nuo ​​70 tūkstančių eurų, vilos – nuo ​​150 tūkstančių eurų. Daugiau nei 50% Šiaurės Kipre būsto yra supirkta pradinėje statybos stadijoje . Nekilnojamas turtas Šiaurės Kipre kasmet brangsta. Norite kuo daugiau sutaupyti, taip pat gauti pačias palankiausias sąlygas ir terminus perkant nekilnojamąjį turtą prie Viduržemio jūros? DOMINFO įmonė jums tai padės! Pasinaudokite mūsų įtaka rinkoje, kad sumažintumėte nekilnojamojo turto kainą ir mėgaukitės britiška servisu, kuris garantuoja Jūsų kapitalo saugumą ir augimą!


MITAS Nr. 3: PIRKTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ PIETŲ KIPRE YRA PELNINGIAU NEI ŠIAURĖS KIPRE
TIKROVĖ: Šiaurės Kipre nekilnojamojo turto objektą ar žemės sklypą (iki 1300 m2) gali įsigyti bet kuris užsienietis.Šiaurės Kipro teisės aktai numato daug lengvatų kitų šalių piliečiams. Pavyzdžiui, perkant pirmąjį nekilnojamojo turto objektą, nuosavybės teisės į žemę dokumentas kainuos 3% nuo sutartinės objekto vertės, o ne įprasti 6%. Jums gali būti atsakyta pirkti tik tuo atveju, jei: 1) turite teistumą; 2) nekilnojamojo turto ar žemės vietą arčiau kaip 100 m nuo karinės bazės; 3) nuosavybės teisės į anksčiau įsigytą turtą Šiaurės Kipre įregistravimas. Pagal Šiaurės Kipro įstatymus užsienietis gali oficialiai įregistruoti vieną objektą sau. Bet tai ne problema! Jei yra noras įsigyti kelis objektus (ir jis 100% atsiras!), juos galima registruoti pas gimines arba Kipro įmonę.
MITAS Nr. 4: UŽSIENIEČIŲ, NORINČIŲ BŪSTO ŠIAURĖS KIPRĖJE, LAUKIA APRIBOJIMAI
TIKROVĖ: 2010 m. kovo 5 d. Europos Žmogaus Teisių Teismas priėmė sprendimą Nr. 186, kurį pasirašė ES šalys, įskaitant Graikiją. Dokumentas yra apie kompensacinio fondo steigimą Šiaurės Kipre. Tai suteikia galimybę Kipro graikams bet kuriuo metu pateikti fondui pretenzijas į žemę ir gauti piniginę kompensaciją arba panašų žemės sklypą Pietų Kipre. Nuo tada visos Kipro graikų problemos dėl kompensacijos už prarastą turtą buvo išspręstos, o naujų nekilnojamojo turto savininkų interesai yra absoliučiai apsaugoti. Taigi gandai apie sandorių Šiaurės Kipre pavojus tėra mitas!
MITAS Nr. 5: SU LAIKU KIPRO GRAIKAI ATSITEIS JŪSŲ ĮSIGYTĄ ŽEMĘ
TIKROVĖ: Toks atvykimas, Kipro Respublikos imigracijos taisyklių požiūriu, yra neteisėtas. Jei tokiu būdu patekote į Pietų Kiprą ir bandysite iš jo išvykti per Graikijos dalies oro uostus ar jūrų uostus, būsite susisiekę su migracijos tarnyba ir tada pateksite į juodąjį sąrašą. Kai kitą kartą kreipsitės į Kipro konsulatą, jums bus atsisakyta išduoti vizą. Pagal Pietų Kipro įstatymus įstatymus pažeidžia ir tie turistai, kurie, patekę į Pietų Kipro teritoriją, išvyko iš salos per Šiaurės Kiprą. Ateityje gali kilti problemų gaunant Kipro vizą ir įvažiuojant į graikišką salos dalį.
MITAS NR. 6: GALIMA GAUTI KIPRO VIZĄ, BET SKRISTI Į ŠIAURĖS KIPRĄ, O PO TO ATVYKTI ŽEMĖJE Į PIETŲ KIPRĄ
TIKROVĖ: Šiaurės Kipre religija daugiausia yra musulmonų, tačiau Kipro turkai nėra ypač religingi. Moterų, kurios dėvi burkas, yra labai mažai, dažniausiai viešnios iš Turkijos. Prie mečečių veikia stačiatikių bažnyčios: Švenčiausiojo Dievo Motinos bažnyčia Arapkei kaime, Šv. Jurgio Nugalėtojo bažnyčia Kirenijoje, Apaštalo Andriejaus Pirmojo pašauktojo vienuolynas ir kt. Taip pat Šiaurės Kipre yra daugybė šventų vietų, šalia kurių kiekvieną dieną renkasi turistai. Niekas neprimes Jums musulmonų tikėjimo. Pirmajame Konstitucijos straipsnyje Šiaurės Kipras skelbiasi pasaulietine valstybe. Kipro turkai gali laisvai pasirinkti religiją. Mokyklose nėra privalomo islamo mokymosi. Jūs pats pasirenkate: kuo tikėti ir kurioje šventykloje lankytis.
MITAS NR. 7: KIPRO TURKAI GYVENA PAGAL GRIEŽTUS MUSULMONŲ ĮSTATYMUS
TIKROVĖ: Iš tiesų, Šiaurės Kipro teritorijoje yra Turkijos armijos kariuomenė. Taip pat kaip ir bet kurioje šalyje. Jų darbas – rūpintis saugumu. BET: niekas nevažinėja tankais, nešaudo, nežygiuoja kolonomis. Daugiau nei 20 metų Šiaurės Kipre teritorijoje nebuvo nė vieno karinio konflikto. Be to, Turkija yra NATO narė, kurios tikslas – išsaugoti taiką ir saugumą. Kovoti su Šiaurės Kipru reiškia kovoti su NATO. Kas išdrįstų tai padaryti? Šiandien Šiaurės Kipras laikoma saugiausia šalimi Europoje! Ar norite jaustis visiškai apsaugoti ir nebijoti dėl savo šeimos gyvybės? Tada pirkite nekilnojamąjį turtą Šiaurės Kipre!
MITAS NR. 8: TURKIJOS ARMIJOS KAREIVIAI KIEKVIENAME ŽINGSNYJE: RUOŠIASI KARUI SU PIETŲ KIPRU